Posudek soudního znalce

Má-li být Vaše investice do rodinného domu bezpečná, musí být dům postavený ve vysoké kvalitě. Právě v nekvalitě mnoha staveb se skrývá druhé největší riziko při stavbě vlastního domu. A také proti tomuto riziku Vás chceme radou ochránit.

Získejte jistotu kvality tím, že stavbu necháte ve správnou chvíli prohlédnou soudním znalcem. Je důležité, aby tento prověřil konstrukce a části stavby, které budou později dokončením domu zakryty. Precizní kontrola těchto částí stavby Vás uchrání od mnoha budoucích nebezpečí a starostí.

Při prohlídce stavby soudním znalcem je důležité určit správný čas prohlídky. Nemá příliš smysl znalce na stavbu pozvat na konci, aby si prohlédl dokončené omítky, které vidí každý. V ES považujeme za ideální čas dokončenou hrubou stavbu. Tedy období, kdy jsou vidět všechny důležité konstrukce domu.

Požadujte písemné vypracování nálezu znalce. Život je pestrý a nepředvídatelný. V budoucnu může nastat situace, kdy budete potřebovat změnit místo svého života a dům dobře prodat. Posudek soudního znalce, který dobře ohodnotí zakryté části stavby, Vám usnadní prodej a zvýší cenu, za kterou dům prodáte. Vysoká tržní hodnota Vašeho domu je jedním z největších zabezpečení, kterého se Vám v životě dostává. Posudek soudního znalce tuto hodnotu příznivě zvyšuje.

”V Ekonomických stavbách vypracováváme posudky soudních znalců na všechny naše domy již pět let.”

Výsledkem jsou nám skvělé domy a spokojení klienti. Vysoká kvalita našich staveb se i tímto stala uznávanou hodnotou v odborné veřejnosti. Můžeme tuto cestu doporučit každému, kdo chce stavět dobré domy.

Další informace naleznete v našem článku Posouzení kvality soudním znalcem

Posudek soudního znalce

Informace uvedené v tomto bulletinu jsou platné ke dni 30.3.2016.
Aktualizováno: 29.3.2016 zpět

http://stavba-domu-bezpecne.ekonomicka-stavba.cz/posudek-soudniho-znalce.htm
Tento článek je součástí pravidelného bulletinu společnosti Ekonomické stavby, který vydáváme ve spolupráci s odborníky. Pokud se vám článek líbil a chtěli byste pravidelně dostávat ucelené informace formou bulletinu, zaregistrujte se k odběru zde.